על החברה - Promoitalia

המטרה העיקרית של Promoitalia היא לייצר ולשווק כלים בטכנולוגיה מתקדמת במטרה לאפשר לאנשים לשפר את המראה החיצוני. המנוע המניע את פעילות החברה הוא המרדף אחר המצוינות. האתגר שאליו מכונים בפרומו איטליה הוא יצירת חדשנות. בעולם הרפואי והקוסמטי.

לפרומו איטליה יש וותק רב בעולמות האסתטיקה הרפואית, ניסיון , ידע , חדשנות , ומחקרים מקיפים . המוצרים שלנו מיועדים לכל צורך ספציפי: מכשירים וציוד בעיצוב בלעדי המאפשרים טיפול ראוי בפגמים דרמטולוגיים ומאפשר תוצאות ברמה הגבוהה ביותר. יוקרה, זוהר וטכנולוגיה הם הערכים המייצגים את העסק שלנו. אנו שואפים כל העת להציע למפיצים הבינלאומים שלנו את מיטב הפתרונות הטכנולוגיים והמדעיים לאסתטיקה ובריאות.

נשיא החברה: ולריו מטנו   Promoitalia

חזון החברה Promoitalia

מאת נשיא החברה: ולריו מטנו

אנשים רבים חושבים כי יופי ובריאות תלויים בגורמים הקשורים לטבע או הגיל. אנחנו בפרומו איטליה לא. למעשה, עבורנו, הבריאות והיופי אינם מאפיינים מולדים, אלא הם מטרה שיש להשיג, תהליך של שיפור שיש לבנות מיום ליום. משיקולים אלה, Promoitalia מבצעת פעילות מחקרית מדעית ומציעה טכנולוגיות בתחום הרפואה האסתטית והניתוחים הפלסטיים.

מטרתה של Promoitalia היא, לעזור לרופא להיות " מעצב יופי " אמיתי , ליצור טרנדים בשוק היופי באמצעות מוצרים חדשניים ומועילים בהשוואה לאלו של המתחרים. חברת Promoitalia מציעה לכל לקוחותיה שירות בלעדי ומוצרים מתקדמים ביותר .

מוצרי החברה - Promoitalia 

המוצרים מיוצרים כתוצאה ממחקרים מדעיים, טכנולוגיות גבוהות ביותר וצרכים אישיים של כל לקוח.

מטרת פרומו איטליה היא לייצר את המוצרים הטובים ביותר שהמדע והטכנולוגיה יכולה להציע לשוק הרפואה האסתטית והכירורגיה הפלסטית.

 תשומת לב מיוחדת מוקדשת לאמינות המוצרים, אשר מאומתים על ידי מערכת אבטחת האיכות של התאגידים ותעודות ISO9002 ו- EN6002.

ההקפדה על המחקר של מוצרים חדשניים, בטיחותם עקב מעבדת ייצור באיכות גבוהה ומתן סיוע מקסימלי ללקוחות, מאפשר למכשירים הרפואיים של Promoitalia לבלוט ולהתבסס בתחום הרפואה האסתטית.

פרטים אודות חוטי אסופיל
פרטים אודות טכנולוגית פלסמה פלוקסטק